CHEMIA DLA URODY I ZDROWIA CHEMISTRY FOR BEAUTY AND HEALTH

 

Dojazd do Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa i Domu Studenckiego nr 10

Dworzec PKP Toruń Główny:

autobus nr 11 (kierunek Koniuch), który bezpośrednio dojeżdża w okolice miejsca obrad przystanek OD NOWA (czas przejazdu 12 minut)

autobus nr 36 (kierunek Rozgarty), który bezpośrednio dojeżdża w okolice miejsca obrad przystanek OD NOWA (czas przejazdu 10 minut)

Dworzec autobusowy Veolia:

tramwaj nr 4 (przystanek Uniwersytecka, kierunek Uniwersytet), który bezpośrednio dojeżdża w okolice miejsca obrad przystanek OD NOWA (czas przejazdu 7 minut)

tramwaj nr 1 należy dojść do ulicy Aleja Solidarności ok. 700 m, gdzie znajduje się węzeł przesiadkowy i wsiąść w tramwaj nr 1 (kierunek Uniwersytet), czas przejazdu 9 minut, przystanek OD Nowa

Dojazd do Hotelu Uniwersyteckiego

Dworzec PKP Toruń Główny:

autobus nr 27 (kierunek Wrzosy I), który bezpośrednio dojeżdża w okolice miejsce noclegu – należy wysiąść na przystanku WYBICKIEGO (czas przejazdu 12 minut) oraz cofnąć się ok. 280 m.

Dworzec autobusowy Veolia:

należy dojść do ulicy Aleja Solidarności ok. 700 m, gdzie znajduje się węzeł przesiadkowy i wsiąść w autobus nr 27 (kierunek Wrzosy I), który bezpośrednio dojeżdża w okolice miejsce noclegu – należy wysiąść na przystanku WYBICKIEGO (czas przejazdu 5 minut) oraz cofnąć się ok. 280 m.

 

cena biletu normalnego: 2,80 zł (bilet jednoprzejazdowy lub 30 minutowy)

cena biletu ulgowego: 1,40 zł (bilet jednoprzejazdowy lub 30 minutowy)

Konferencja w Toruniu